Szakács

Pozíciócsoport:
Vendéglátás
Munkavégzés helye:
Miskolc
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva

A képen Betűtípus, embléma, Grafika, fehér látható

Automatikusan generált leírás

AVALON PARK Kft.

Sokéves tapasztalatod által szenvedélyed a főzés, esetleg lelkes pályakezdőként erősen érdeklődsz a szakács szakma iránt. Érted és érzed, hogy munkád fókuszában a vendég áll. Te is úgy gondolod, hogy kiemelkedő munkabírásod és hivatásodban megjelenő igényességed messzemenőkig híres együttműködési hajlandósággal párosul, és ezek a sorok rólad szólnak?

Ebben az esetben ne habozz tovább, a Michelin Guide által ajánlott autentikus olasz étterem, az AVALON RISTORANTE csapatában találod meg a legjobb helyed

Szakács

kollégaként.

Egy olyan cégcsoport részese lehetsz, akik egy modern és innovatív munkakörnyezetben járulnak hozzá cégünk sikeréhez.

Ideális jelölt vagy, ha örömmel vennél részt az alábbi feladatokban:

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, ételek elkészítése
  • Pontos receptúrák követése
  • Készletek felmérése, fogyások dokumentálása
  • Munkakörnyezet tisztaságának betartása, HACCP rendszer követése
  • Sous Chef munkájának támogatása
  • A segédszemélyzet munkájának irányítása

Szívesen dolgoznánk veled, ha rendelkezel:

  • Minimum 1 év tapasztalat hasonló területen
  • Megbízhatóság, pontosság, alaposság
  • Vendégbarát hozzáállás
  • Szakmád iránti elhivatottságot
  • Aktív részvétel a konyha napi életében

Amit mi tudunk nyújtani a számodra:

  • Teljes főállású bejelentett munkajogviszony
  • Átlátható bérezés
  • Tervezhető időbeosztás
  • Modern, minden szakmai elvárást kielégítő konyhai gépesítés
  • Szakmai fejlesztéseket és személyes fejlődést támogató vezetőség
  • Napi kétszeri melegétkezés, HELL és XIXO termékek, kávé fogyasztási lehetősége
  • Munkába járás támogatása
  • Igényes munkaruházat
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Kedvezményes edzőtermi bérlet (M1 Fitness)

  • Miskolctapolca

Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!
 Fiatalos, dinamikus csapat, sok vendég, változatos munkanapok, megbízható munkáltató.

Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

Loading…
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat